Strona główna    
          Kontakt          
USŁUGI INFORMATYCZNE
 O firmie     Usługi serwisowe     Sieci strukturalne     Opieka informatyczna     Strony WWW     Programowanie     Linux     Praca 
 

Linux

W dobie cięcia kosztów, pogoni za oszczędnościami należy ze szczególną uwagą rozważyć możliwość zastosowania alternatywnego oprogramowania zarówno dla stacji biurowych jak i systemów serwerowych.  

Dystrybucje linuxowe - czyli przygotowany system operacyjny wraz z przydatnym i wstępnie skonfigurowanym oprogramowaniem z powodzeniem nadaje się do biznesowych zastosowań. Wszędzie tam gdzie komputer wykorzystywany jest tylko do typowych prac biurowych: edycja tekstu, praca z arkuszem kalkulacyjnym, tworzenie prezentacji, obsługa poczty elektronicznej i przeglądanie internetu można sporo zaoszczędzić instalując jedną z popularnych i przyjaznych użytkownikowi dystrybucji. 

 Użytkownicy programów nie pisanych specjalnie dla Linuxa również nie są skazani na zapomnienie - pod emulatorem Wine poprawnie działa większość standartowego oprogramowania typu: Symfonia, Mała księgowość, Płatnik i inne.

 

 

 

Linux po polsku:
popularne serwisy

http://www.mandrivalinux.pl
http://www.suse.pl/
http://www.knoppix.pl/

Powrót na stronę: MediaNet Usługi Informatyczne

 
Prawa autorskie 2006 MediaNet I kontakt I warunki ramowe I    Zmieniono: 28.02.2006